Nagrody

Nagrody, wyróżnienia, trofea, laury, certyfikaty – kto nie lubi ich otrzymywać? A przynoszą one tym więcej radości, im bardziej doceniona zostaje ciężka praca oraz jej rezultaty – produkty, projekty, osiągniecia personalne lub organizacja wydarzeń. Od ponad dwudziestu lat dbamy o jakość realizowanych przez nas zadań, czego efektem jest kilkaset nagród oraz wyróżnień, które otrzymaliśmy.

 

Warto wspomnieć, że produkowane przez nas wydarzenia muzyczne zostały kilkukrotnie wyróżnione przez tygodnik „Polityka”. Prowadzimy jedno z najlepszych centrów informacji turystycznej w kraju według Polskiej Organizacji Turystycznej – to punkt InfoKraków w Pawilonie Wyspiańskiego. Punkt informacji miejskiej Zgody 7 w Nowej Hucie otrzymał certyfikat „Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi”. Zarządzane przez nas Centrum Kongresowe ICE Kraków pięciokrotnie znalazło się na podium wśród najlepszych centrów kongresowych Nowej Europy (dwukrotnie na pierwszym miejscu!) wskazywanych przez niezależnych audytorów w konkursie Meetings Star Award.

 

Projekty i festiwale literackie (w tym Festiwal Conrada) były zaliczane do grona najważniejszych imprez tego typu w Europie i na świecie – m.in. przez Akademię Pisarzy działającą przy Penguin Random House oraz Londyńskie Targi Książki. Otrzymaliśmy też IFEA Pinnacle Awards za projekty graficzne, PRotony i Złote Spinacze za działania w obszarze public relations, The Plan Awards oraz A’Design Awards & Competition dla Centrum Kongresowego ICE Kraków, w tworzeniu którego braliśmy czynny udział, Polskie Nagrody Filmowe Orły dla koprodukcji filmowych, MP Power Awards dla naszych pracowników i najlepszych kongresów w Polsce.

 

To jednak nie koniec! Grand Prix w kategorii Dyrektor Marketingu Roku, Złote Słoneczniki, Markę Radia Kraków (kilkukrotnie!), Bestseller Empiku – to kolejne uzyskane przez nas wyróżnienia. I jeszcze: Złote Formaty, European Design Awards oraz znaki jakości EFFE Label przyznawane przez prestiżową międzynarodową organizację European Festivals Association czy wreszcie IFEA World Festival & Events City Award dla Miasta Krakowa – nagrodę uzyskaną dzięki aplikacji, którą złożyliśmy w imieniu pięćdziesięciu dwóch inicjatyw kulturalnych współorganizowanych przez Gminę Miejską Kraków.

 

Każde trofeum cieszy, ale nie wykonujemy swoich obowiązków po to, by dostawać nagrody. Działamy dla krakowian i turystów! Otrzymane wyróżnienia utwierdzają nas jednak w przekonaniu, że droga, którą obraliśmy, jest słuszna i spotyka się nie tylko z zadowoleniem bezpośrednich odbiorców naszych projektów, festiwali i programów, ale także uznaniem członków jury oraz ekspertów z Polski i całego świata.

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner