Nagrody

Nagrody, wyróżnienia, trofea, laury, certyfikaty – kto nie lubi ich otrzymywać? A przynoszą one tym więcej radości, im bardziej doceniona zostaje ciężka praca oraz jej rezultaty – produkty, projekty, osiągniecia personalne lub organizacja wydarzeń. Od ponad dwudziestu lat dbamy o jakość realizowanych przez nas zadań, czego efektem jest kilkaset nagród oraz wyróżnień, które otrzymaliśmy.

 

Warto wspomnieć, że produkowane przez nas wydarzenia muzyczne zostały kilkukrotnie wyróżnione przez tygodnik „Polityka”. Punkt informacji miejskiej Zgody 7 w Nowej Hucie otrzymał certyfikat „Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi”.

Projekty i festiwale literackie (w tym Festiwal Conrada) były zaliczane do grona najważniejszych imprez tego typu w Europie i na świecie – m.in. przez Akademię Pisarzy działającą przy Penguin Random House oraz Londyńskie Targi Książki. Otrzymaliśmy też IFEA Pinnacle Awards za projekty graficzne, PRotony i Złote Spinacze za działania w obszarze public relations, Polskie Nagrody Filmowe Orły dla koprodukcji filmowych, MP Power Awards dla naszych pracowników i najlepszych kongresów w Polsce.

 

To jednak nie koniec! Grand Prix w kategorii Dyrektor Marketingu Roku, Złote Słoneczniki, Markę Radia Kraków (kilkukrotnie!), Bestseller Empiku – to kolejne uzyskane przez nas wyróżnienia. I jeszcze: Złote Formaty, European Design Awards oraz znaki jakości EFFE Label przyznawane przez prestiżową międzynarodową organizację European Festivals Association czy wreszcie IFEA World Festival & Events City Award dla Miasta Krakowa – nagrodę uzyskaną dzięki aplikacji, którą złożyliśmy w imieniu pięćdziesięciu dwóch inicjatyw kulturalnych współorganizowanych przez Gminę Miejską Kraków.

 

Każde trofeum cieszy, ale nie wykonujemy swoich obowiązków po to, by dostawać nagrody. Działamy dla krakowian i turystów! Otrzymane wyróżnienia utwierdzają nas jednak w przekonaniu, że droga, którą obraliśmy, jest słuszna i spotyka się nie tylko z zadowoleniem bezpośrednich odbiorców naszych projektów, festiwali i programów, ale także uznaniem członków jury oraz ekspertów z Polski i całego świata.

Wspierają nas

Partner