Przejdź do treści
Powrót

KBF zostało oficjalnym partnerem Juwenaliów UEK 2023!

KBF zostało oficjalnym partnerem Juwenaliów UEK 2023. Przed nami 14. edycja największego studenckiego święta organizowanego co roku na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zagraniczne gwiazdy światowego formatu oraz niezwykle utalentowani polscy artyści po raz kolejny pojawią się na scenie przy ul. Rakowickiej 27. Przedstawiamy pierwszego z nich.

Różne gatunki muzyczne, festiwal foodtrucków i niezwykła przestrzeń do wyjątkowej zabawy ze znajomymi. Mowa o nadchodzącym Koncercie Głównym, największym z ośmiu wydarzeń organizowanych w ramach Juwenaliów UEK! W poprzednich edycjach imprezy przed publicznością występowały takie sławy, jak Ofenbach, Tujamo, Deorro, R3hab, Taco Hemingway, Quebonafide, Sarius czy Krzysztof Krawczyk. Również w tym roku zapraszamy wszystkich miłośników dobrego brzmienia i niezapomnianych wrażeń, jedyny warunek: ukończone 18 lat.

Pierwszym artystą, który wystąpi na scenie Koncertu Głównego Juwenaliów UEK, będzie znany polski raper – Oki!

Oki – rocznik ’98, jest artystą pochodzącym z Lubina. Debiutanckim albumem „47playground” wdarł się przebojem nie tylko na 2. miejsce OLiS, ale również do rodzimego mainstreamu, w którym skutecznie buduje swoją wyjątkową pozycję na rynku muzycznym. Ogromny artystyczny potencjał potwierdził wydanym jesienią 2020 roku projektem „77747mixtape”, który uzyskał status złotej płyty. Za oba te wydawnictwa artysta otrzymał w lutym 2021 roku nagrodę Bestseller Empiku jako odkrycie roku w kategorii Muzyka. W 2021 roku był wraz z Young Igim i Otsochodzi autorem hitowego projektu OIO, którego LP pokryło się potrójną platyną. Premiera najnowszego solowego albumu Okiego pt. „PRODUKT47” miała miejsce 10 czerwca 2022 roku. Album przedpremierowo uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo podbiło polskie listy najczęściej słuchanych numerów, a z początkiem roku 2023 uzyskało status potrójnej platyny.

Następne gwiazdy zostaną ogłoszone już wkrótce!

Więcej informacji o Koncercie Głównym oraz pozostałych projektach dostępne na stronie: https://juwenaliauek.pl.

Bilety można nabyć stacjonarnie w studenckiej knajpie ZaUEK przy ul. Rakowickiej 27 w godz. 10:00–20:00 bądź online poprzez stronę: https://www.eventim.pl/event/juwenalia-uek-2023-kampus-uniwersytetu-ekonomiczn ego-w-krakowie-16502374/.

Data i miejsce Koncertu Głównego Juwenaliów UEK: 12 maja 2023, Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka.

Wspierają nas

Miasto Kraków
Agencja Rozwoju Miasta Krakowa
Unia Europejska
Projekt i realizacja

Subscribe to our newsletter