Praktyki

Poszukujemy:

Praktykantki/praktykanta do Działu Finansowo-Księgowego

Otwartość, skrupulatność, zaangażowanie – jeśli posiadasz te cechy, prawdopodobnie jesteś idealną kandydatką lub kandydatem! Zapraszamy na praktyki, szczegóły poniżej:

Zakres obowiązków:

  • pomoc w bieżących zadaniach działu Finansowo-Księgowego działającego w miejskiej jednostce kultury;
  • pomoc w archiwizacji dokumentacji księgowej;
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych, tabel i zestawień kalkulacyjnych.

Czego oczekujemy:

  • statusu studenta (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • dyspozycyjności około 10 godzin w tygodniu (lub więcej),
  • możliwości podjęcia praktyk od połowy maja na jeden miesiąc;
  • samodzielności;
  • odpowiedzialności i zaangażowania w pracę;
  • wykazywania inicjatywy;
  • chęci do nauki.

Mile widziana:

  • znajomość Ustawy o rachunkowości oraz pakietu MS Office (szczególnie programu Excel – poziom podstawowy).

Co oferujemy:

  • umowę o praktykę;
  • szkolenie BHP, RODO oraz szkolenie stanowiskowe;
  • możliwość zapoznania się z ewidencją księgową w jednostce kultury;
  • możliwość zdobycia umiejętności przydatnych na rynku pracy, m.in. organizacji czasu pracy czy priorytetyzacji zadań;
  • pracę w doświadczonym zespole;
  • zaświadczenie o praktykach.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prześlij nam swoje CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych), w którym opowiesz o sobie i swoich doświadczeniach na adres: praktyki@kbf.krakow.pl.
W tytule maila wpisz: „Praktyka w dziale księgowym”. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 5 maja. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które zaprosimy na indywidualną rozmowę. Uprzejmie informujemy, że oferowane praktyki są bezpłatne.

Prosimy o załączenie klauzuli na przesłanym CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby realizacji procesu rekrutacji dla tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe w okresie 1 roku od momentu ich przesłania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Wspierają nas

Miasto Kraków
Agencja Rozwoju Miasta Krakowa
Unia Europejska