Powrót

Kraków Culture

Kraków Culture jest punktem wyjścia do odkrywania różnorodności miasta, przewodnikiem po jego bogatej ofercie oraz narzędziem komunikacji międzynarodowej – poprzez kwartalnik „Kraków Culture” oraz dwa uzupełniające się portale: krakowculture.pl i karnet.krakowculture.pl.

Ten pierwszy oferuje przekrojowe treści dotyczące szeroko rozumianej krakowskiej kultury, drugi zapewnia informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych w mieście.

Założeniem projektu jest porządkowanie różnorodności oferty kultury naszego miasta według klucza jakości i dostępności dla turystów obcojęzycznych. Temu celowi służy stworzenie reprezentatywnej listy kluczowych krakowskich wydarzeń prezentowanych jako cztery sezony: wiosna, lato, jesień, zima.

Opowieść o mieście dumnym ze swojej historii i zarazem śmiało patrzącym w przyszłość dzięki kreatywności mieszkańców uzupełnia 16 kategorii rozpisanych na stronie www.krakowculture.pl: od dziedzictwa po gastronomię, od oferty muzeów po festiwale, od tradycji i rzemiosła po nowe idee dla miasta.

Wspierają nas

Miasto Kraków
Agencja Rozwoju Miasta Krakowa
Unia Europejska