Powrót

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

Marzysz o usłyszeniu ścieżki dźwiękowej z ulubionego serialu albo pełnometrażowej produkcji na żywo? To możliwe dzięki Festiwalowi Muzyki Filmowej w Krakowie! O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne połączenie najwyższej próby interpretacji dzieł wykonywanych przez czołowych muzyków i orkiestry z wysokiej jakości obrazem filmowym.

Te wielobarwne widowiska – największe z nich organizowane są w ogromnej przestrzeni TAURON Areny Kraków, nieco bardziej kameralne trafiają do Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków – wyróżniają się śmiałością produkcyjną, innowacyjnością w sferze technologii dźwięku, a także rozmachem wykonawczym i wysokim poziomem artystycznym prezentowanych utworów. Trudno się dziwić, że festiwal zyskał różnorodną, liczną i wierną publiczność.

FMF to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń promujących muzykę filmową i jej twórców – dlatego co roku możemy liczyć w Krakowie na spotkania z najgorętszymi nazwiskami branży, wybitnymi kompozytorami i reżyserami, gośćmi z Hollywood oraz laureatami Oscarów. Przedsięwzięcie organizują KBF oraz RMF Classic.

Wspierają nas

Miasto Kraków
Agencja Rozwoju Miasta Krakowa
Unia Europejska