Powrót

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

Marzysz o usłyszeniu ścieżki dźwiękowej z ulubionego serialu albo pełnometrażowej produkcji na żywo? Wszystko jest możliwe dzięki Festiwalowi Muzyki Filmowej w Krakowie! O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne łączenie najwyższej jakości interpretacji dzieł wykonywanych przez czołowych muzyków i orkiestry w połączeniu z wysokiej jakości obrazem filmowym.

Te monumentalne widowiska – największe z nich organizowane są w ogromnej przestrzeni TAURON Areny Kraków, bardziej „kameralne” trafiają do Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków – wyróżniają się śmiałością produkcyjną, innowacyjnością w sferze technologii dźwięku, ale również rozmachem wykonawczym i wysokim poziomem artystycznym prezentowanych utworów – trudno się dziwić, że festiwal zyskał sobie różnorodną, liczną i wierną do granic fanatyzmu publiczność.

To jedno z najważniejszych światowych wydarzeń promujących muzykę filmową i jej twórców – dlatego co roku możemy liczyć na spotkanie w Krakowie z najgorętszymi nazwiskami branży, wybitnymi kompozytorami i reżyserami, gośćmi z Hollywood, laureatami Oscarów… Przedsięwzięcie organizują KBF oraz RMF Classic.

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner