Przejdź do treści
Powrót

Pobierz aplikację KBF: PLUS i bądź bliżej kultury

Aplikacja KBF: PLUS powstała, aby dzielić się pasjonującymi przeżyciami z ludźmi kochającymi kulturę. To cały szereg korzyści, które pozwolą Ci jeszcze bardziej cieszyć się dokonaniami wyjątkowych artystów. Spotkania z twórcami, najlepsze miejsca na widowni, bilety w przedsprzedaży, poznawanie innych miłośników sztuki i wiele więcej. Dołącz do klubu lojalnościowego KBF i zbieraj punkty, aby otrzymywać zniżki na kolejne bilety oraz inne atrakcyjne nagrody.

Nie musisz już stać w kolejce, ani odświeżać strony internetowej, żeby zdobyć bilet na wymarzone wydarzenie. Dzięki aplikacji otrzymasz powiadomienie o rozpoczęciu sprzedaży i zyskasz pierwszeństwo zakupu, a wszystkie bilety znajdziesz w swoim telefonie. Ile razy zdarzyło Ci się dowiedzieć o jakimś występie dopiero po fakcie? Lista wydarzeń KBF dostępna w aplikacji sprawi, że nie przegapisz żadnego koncertu czy festiwalu. Aplikacja KBF: PLUS obejmuje wszystkie wydarzenia realizowane przez KBF.

W jaki sposób zdobywać punkty? To bardzo proste! Kup bilet, pobierz wejściówkę. System powiadomień aplikacji przypomni Ci o najnowszych informacjach. W czasie spaceru szukaj naszego logo na plakatach, ulotkach i broszurach albo po prostu przyjdź na wydarzenie. Wszystkie te działania mogą dać Ci dostęp do kodów, które zwiększą liczbę punktów na Twoim koncie.

Poniżej prezentujemy progi punktowe:

✓  Witaj na starcie! 50 pkt dla każdego

✓  300 pkt – zniżka 30% na 2 bilety

✓  400 pkt – zniżka 40%  na 2 bilety

✓  500 pkt – zniżka 50% na 2 bilety

✓  600 pkt – zniżka 60% x na 2 bilety

✓  1000 pkt – zaproszenie 0 zł dla 1 osoby

✓  2000 pkt – zaproszenie 0 zł dla 2 osób

Przygotowaliśmy specjalną niespodziankę na start – 20% zniżki dla wszystkich, którzy kupią bilety przez aplikację KBF: PLUS. Uwaga, promocja będzie trwała tylko 24 godziny! Start: 12 kwietnia (wtorek) o godz. 10.00. Nie zwlekaj!

Wszystkie bilety, kupione na Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie dodają punkty do kultury! Wystarczy, że pobierzesz aplikację KBF: PLUS, dokonasz rejestracji i przez skaner dostępny w aplikacji zeskanujesz kod QR/ kreskowy widoczny na bilecie. Dodane w ten sposób punkty w aplikacji – zbliżają Cię do atrakcyjnych nagród.

Już teraz dołącz do nas, pobierz KBF: PLUS i czerp z kultury pełnymi garściami. Aplikacja jest dostępna na wszystkie urządzenia, prosta w użyciu i bezpieczna.

Zapraszamy: https://kbfbilety.krakow.pl/program-lojalnosciowy-kbf-plus

AppStore: https://apple.co/3usMx9v

Google Play: https://bit.ly/3E2k1yo

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner
Projekt i realizacja

Subscribe to our newsletter