Przejdź do treści
Powrót

KBF:BILETY. Własny portal sprzedażowy

Nadszedł ten czas, by wreszcie uruchomić platformę sprzedaży biletów i dystrybucji wejściówek na wydarzenia organizowane przez KBF. Długo czekaliśmy na ten moment – i wreszcie możemy pochwalić się stroną, która nie tylko ułatwi nam pracę, ale przede wszystkim jeszcze bardziej ułatwi uczestnictwo w imprezach naszym odbiorcom! To jednocześnie baza wszystkich płatnych oraz bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez biuro. Dziś można już kupić na niej bilety na wszystkie KBFowe wydarzenia. Docelowo poprzez stronę będzie można zakupić także bilety na imprezy, spotkania i kongresy organizowane przez naszych partnerów w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Celem wdrożenia własnego portalu sprzedażowego jest ułatwienie zakupu biletów lub pobrania bezpłatnych wejściówek naszym odbiorcom. Od teraz jest to czynność niezwykle intuicyjna i nie zabiera zbyt wiele czasu. Szybki proces pozyskania miejscówek na imprezy organizowane w Krakowie był jednym z naszych priorytetów. Strona, którą oddajemy właśnie w ręce uczestników krakowskiej kultury ma minimalistyczny design, który ułatwia poruszanie się po niej, umożliwia także filtrowanie wydarzeń, którymi zainteresowani są odbiorcy. Jest spójna z nowym wizerunkiem biura.

Własny portal sprzedażowy umożliwia nam stworzenie nowej bazy klientów. Dane będą znane tylko pracownikom KBFu: umożliwi to przygotowywanie statystyk uczestników naszych wydarzeń, a z czasem lepsze personalizowanie oferty. Pomoże w tym nowy newsletter, który dotrze do zainteresowanych. Znajdą się w nim nie tylko informacje o koncertach, spotkaniach, warsztatach czy pokazach filmowych, ale też oferty promocyjne. Dlatego już dziś warto dołączyć do grona jego odbiorców.

Z pewnością ogromnym plusem wprowadzenia portalu jest rezygnacja z drukowanych biletów. To nie tylko oszczędność i dbałość o ekologię (rocznie drukujemy tysiące wejściówek na nasze wydarzenia), ale też kolejny krok ku technologicznym innowacjom. Czas, by i sprzedaż odbywała się teraz już tylko online. Bilety drukowane zostawiamy tylko na szczególne okazje – zachowujemy np. możliwość oferowania biletów kolekcjonerskich na największe festiwale.

Docelowo na portalu www.kbfbilety.krakow.pl znajdą się bilety na wydarzenia organizowane przez naszych partnerów w Centrum Kongresowym ICE Kraków: kabarety, koncerty, spektakle, targi branżowe czy kongresy. To miejsce, które połączy zarówno tych, którzy tworzą nowe atrakcje w mieście, jak i tych, którzy są ich odbiorcami. Niebawem umożliwi również uczestnictwo w programie lojalnościowym KBF, na czym szczególnie nam zależy. W ten sposób chcemy docenić stałych widzów, z którymi spotykamy się czasem nawet kilkukrotnie w ciągu roku, i przygotowujemy dla nich nowe zniżki.

Wejdź na www.kbfbilety.krakow.pl i już teraz kup bilety m.in. na występ wybitnego polskiego kontratenora Jakuba Józefa Orlińskiego w ramach cyklu ICE Classic. W ciągu najbliższych trzech miesięcy na stronie pojawi się ponad 200 wydarzeń, na które będziemy dystrybuować bilety i wejściówki.

 

 

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner
Projekt i realizacja

Subscribe to our newsletter