Praktyki

Znamy stereotypy o wolontariatach i praktykach i Ty też je dobrze znasz. U nas możesz o nich zapomnieć. W kąt odstawiamy ekspres do kawy, za to siadamy do rozwijających, angażujących zadań. W KBF weźmiesz udział w organizacji najważniejszych wydarzeń kulturalnych w mieście. Jeśli lepiej czujesz się na tych mniejszych, kameralnych spotkaniach i eventach, też znajdziemy dla Ciebie ciekawe obowiązki. Interesuje Cię biznes? Możesz razem z nami współtworzyć branżę spotkań.

O tym, kim dokładnie jesteśmy, przeczytasz w zakładce O KBF.

Literatura, film, muzyka, sztuki wizualne, turystyka, inicjatywy lokalne, edukacja i biznes – to w tych obszarach możesz zbudować swoje doświadczenie z KBF. Zastanów się, w czym chcesz się rozwijać, a my staniemy na wysokości zadania i zaproponujemy Ci praktyki dopasowane do Twoich potrzeb.

Czego z kolei potrzebuje KBF?

Potrzebujemy osób odpowiedzialnych, aktywnych i otwartych na pracę zespołową. Takich, na których można polegać także wtedy, gdy nie wszystko idzie jak bułka z masłem. Takich, które wolontariat i praktyki traktują jako okazję do rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia i poznania ciekawych ludzi, od których wiele mogą się nauczyć. Takich, które żyją kulturą i wydarzeniami branżowymi – to dla nich nasz wolontariat i praktyki będą najciekawsze. A o to nam przecież chodzi, gdy organizujemy duże festiwale, eventy dla branży biznesu i niewielkie spotkania dla kulturalnie wtajemniczonych – o to, by było #najciekawiej.

 

Co dają Ci praktyki w KBF?

• Zdobywasz wiedzę i doświadczenie przydatne na rynku pracy;
• Współorganizujesz najważniejsze wydarzenia kulturalne w Krakowie;
• Pracujesz z ludźmi, którzy znają się na tym, co robią – ucz się od nich!
• Bierzesz udział w szkoleniach, które ułatwią Ci wejście w temat;
• Masz szansę na poznanie nowych, ciekawych ludzi;
• Przeżyjesz fajną przygodę: kultura i biznes są pełne niespodzianek!
• Last but not least, otrzymasz pisemne zaświadczenie o praktykach.

Jak zostać praktykantem KBF?

Krok 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: poinformuj nas o swoim doświadczeniu, zainteresowaniach, dyspozycyjności i oczekiwaniach wobec Programu Wolontariatu i Praktyk KBF.
Krok 2. My uważnie wczytujemy się w Twoją aplikację, a Ty cierpliwie czekaj na odpowiedź i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
Krok 3. Weź udział w rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której wspólnie zdecydujemy o zakresie naszej współpracy. Zależy nam, by obydwie strony były z niej zadowolone!
Krok 4. Daj nam chwilę do namysłu i poczekaj na informację zwrotną.
Krok 5. Jesteś z nami! Podpisz umowę o praktykach i startujmy.
Krok 6. Jesteś już po? Odbierz zaświadczenie o odbyciu praktyk w KBF.

 

Masz pytania? Interesują Cię praktyki w innym dziale? Skontaktuj się z nami

Agnieszka Serwotka Koordynator Programu Praktyk tel:. 511 472 418 praktyki@@kbf.krakow.pl

Wspierają nas

Partner
Partner dla Krakowa
Partner dla Krakowa
Partner Strategiczny
Mecenas KBF