Przejdź do treści
Powrót

Ogłoszenie o naborze na XIV Konkurs Funduszu Filmowego w Krakowie

Rozpoczął się nabór wniosków do XIV Konkursu Funduszu Filmowego w Krakowie. Celem Konkursu realizowanego ze środków Funduszu Filmowego w Krakowie (utworzonego dzięki Gminie Miejskiej Kraków i KBF) jest wspólna realizacja i współfinansowanie (koprodukcja) produkcji filmowych związanych z Krakowem jak i województwem małopolskim poprzez temat, osoby twórców i realizatorów lub miejsce realizacji, które wpływają na rozwój sektora audiowizualnego w Krakowie oraz promocję Miasta. Na zgłoszenia czekamy do 3 kwietnia 2022 roku., do godziny 24.00.

Aby wziąć udział w konkursie, należy złożyć wniosek elektronicznie w formie skompresowanego archiwum (.zip, .rar) za pośrednictwem strony https://ff2022.kbf.krakow.pl/). Aktualny formularz oraz szczegółowe informacje dotyczące prawidłowego wypełnienia wniosku są dostępne na stronie www.film-commission.pl.

Organizatorami konkursu są Gmina Miejska Kraków oraz KBF – operator Funduszu Filmowego w Krakowie.

Wszelkie pytania można kierować do: Agnieszka Gonciarz agnieszka.gonciarz@film-commission.pl, tel. 511 832 762

Pliki do pobrania: Wniosek FF 2022, Regulamin FF 2022,Karta oceny FF 2022 znajdują się na stronie internetowej Krakow Film Commission: www.film-commission.pl/edycje/edycja-2022/

Wspierają nas

Miasto Kraków
Agencja Rozwoju Miasta Krakowa
Unia Europejska
Projekt i realizacja

Subscribe to our newsletter