Przejdź do treści
Powrót

Odwołanie koncertu ICE Classic: Jordi Savall | aktualizacja

Z przykrością informujemy, że zaplanowana na 13 października 2020 r. rejestracja koncertu Jordiego Savalla w Centrum Kongresowym ICE Kraków w ramach cyklu ICE Classic nie odbędzie się. Powodem takiej decyzji jest informacja o zdiagnozowanym przypadku COVID-19 wśród jednego z solistów mających wykonać IX Symfonię Beethovena. W związku z powyższym KBF, czyli wyłączny organizator koncertu wspólnie z zespołem podjął decyzję o całkowitym odwołaniu zarówno samego wydarzenia jak i jego rejestracji.

Dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej w ostatnich dniach oraz decyzja Ministerstwa Zdrowia o ponownym włączeniu Krakowa do strefy, w której obowiązują dodatkowe obostrzenia, zmusiły nas w ubiegłym tygodniu do odwołania koncertu w ramach cyklu ICE Classic. Początkowo jednak koncert Jordiego Savalla wraz z orkiestrą Le Concert des Nations miał zostać w całości zarejestrowany w przestrzeniach ICE Kraków bez udziału publiczności, ale po otrzymaniu informacji o zdiagnozowanym przypadku COVID-19 wśród jednego z solistów mających wykonać IX Symfonię Beethovena, przyjazd artystów do Krakowa oraz samo nagranie koncertu nie dojdzie do skutku.

 

Bezpieczeństwo osób pracujących przy rejestracji koncertu oraz samych artystów jest dla nas najważniejsze. Całkowite odwołanie wydarzenia jest trudną, ale jedyną możliwą do podjęcia w obecnej sytuacji decyzją, w związku z tym liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę.

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat możliwości zwrotu biletów i karnetów.

 

Z poważaniem
Dyrektor KBF
Izabela Błaszczyk wraz zespołem

 

 

ZASADY ZWROTU BILETÓW I KARNETÓW NA KONCERT ICE CLASSIC: JORDI SAVALL

BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE PRZEZ PORTAL EVENTIM.PL LUB POPRZEZ STRONĘ KBF.KRAKOW.PL/BILETY

W przypadku biletów lub karnetów zakupionych przez portal Eventim.pl lub poprzez stronę kbf.krakow.pl/bilety, otrzymają państwo wiadomość mailową o sposobie dokonania zwrotów.

BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE W PUNKTACH SPRZEDAŻY STACJONARNEJ EVENTIM 

Zwrotu biletów lub karnetów można dokonać wyłącznie w tym samym punkcie, w którym dokonano zakupu.

BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE W PUNKTACH INFOKRAKÓW

W przypadku biletów lub karnetów zakupionych w punktach oficjalnej sieci informacji miejskiej i turystycznej InfoKraków, zwrotu należy dokonać w tym samym punkcie, w którym dokonano zakupu.

Lista punktów InfoKraków: www.infokrakow.pl.

 

Wspierają nas

Partner
Partner dla Krakowa
Partner dla Krakowa
Partner Strategiczny
Mecenas KBF
Partner
Projekt i realizacja

Subscribe to our newsletter