Przejdź do treści
Powrót

Odwołanie koncertu ICE Classic: Jakub Józef Orliński

Z przykrością informujemy, że KBF, organizator koncertu ICE Classic: Jakub Józef Orliński zaplanowanego na 16 grudnia 2020 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków, podjął decyzję o odwołaniu wydarzenia w pierwotnie planowanej formule. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Dynamiczny rozwój sytuacji epidemicznej w Polsce oraz decyzja Ministerstwa Zdrowia o objęciu całego kraju czerwoną strefą, w której obowiązują dodatkowe obostrzenia, zmusiły nas do odwołania koncertu ICE Classic: Jakub Józef Orliński w pierwotnie planowanej formule

W związku z powyższym, a także przez wzgląd na bezpieczeństwo artystów i publiczności, oraz ogromne zainteresowanie koncertem Jakuba Józefa Orlińskiego w ramach cyklu ICE Classic i jednocześnie niemożność zapewnienia posiadaczom biletów wstępu na wydarzenie jako organizator, podjęliśmy decyzję, że koncert ICE Classic: Jakub Józef Orliński, zaplanowany na 16 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków, zostaje odwołany. Oznacza to, że nie odbędzie się on ani w planowanym, ani też w późniejszym terminie z udziałem publiczności. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na wydarzenie, prosimy o zapoznanie się z informacjami o zasadach zwrotów biletów i karnetów.

Pragniemy podkreślić, że bezpieczeństwo publiczności, osób pracujących przy organizacji koncertu oraz samych artystów jest dla nas najważniejsze. Odwołanie wydarzenia było trudną, ale jedyną możliwą do podjęcia w obecnej sytuacji decyzją, w związku z tym liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat możliwości zwrotu biletów i karnetów.

Z poważaniem

Dyrektor KBF

Izabela Błaszczyk wraz zespołem

 

 

ZASADY ZWROTU BILETÓW I KARNETÓW NA KONCERT ICE CLASSIC: JAKUB JÓZEF ORLIŃSKI

 

BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE PRZEZ PORTAL EVENTIM.PL LUB POPRZEZ STRONĘ KBF.KRAKOW.PL/BILETY

W przypadku biletów lub karnetów zakupionych przez portal Eventim.pl lub poprzez stronę kbf.krakow.pl/bilety, otrzymają Państwo wiadomość mailową o sposobie dokonania zwrotów.

BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE W PUNKTACH SPRZEDAŻY STACJONARNEJ EVENTIM 

Zwrotu biletów lub karnetów można dokonać wyłącznie w tym samym punkcie, w którym dokonano zakupu.

BILETY LUB KARNETY ZAKUPIONE W PUNKTACH INFOKRAKÓW

W przypadku biletów lub karnetów zakupionych w punktach oficjalnej sieci informacji miejskiej i turystycznej InfoKraków zwrotu należy dokonać w tym samym punkcie, w którym dokonano zakupu.

Lista punktów InfoKraków: http://infokrakow.pl/

 

 

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner
Projekt i realizacja