Przejdź do treści
Powrót

Listopadowy numer miesięcznika „Kraków i Świat”

Na długie jesienne wieczory polecamy lekturę wydawnictw KBF! Listopadowy numer miesięcznika „Kraków i Świat” trafił już do czytelników. W tym miesiącu skupiamy się wokół elektryzującego tematu: „Kraków – Warszawa: czy wspólna sprawa”. O relacjach między stolicami – fascynacji, napięciach, miłości i złośliwościach – opowiadają między innymi: Witold Bereś, Krzysztof Materna, Mieczysław Czuma czy Magda Huzarska-Szumiec. W numerze znajdziemy też trzeci odcinek z cyklu „Potrzebni niepotrzebni” pióra Anny Petelenz, nowy cykl miniatur Ewy Lipskiej, portret Anny Radwan autorstwa Łukasza Maciejewskiego i wiele, wiele więcej!

 

Wciąż aktualne są jesienne wydania kwartalników „Kraków Culture” oraz „Czas Literatury”. Jeśli lektura jeszcze przed wami, do grudnia nadrabiamy zaległości, bo już za miesiąc do naszych rąk trafią kolejne numery.

„Czas Literatury” można kupić w punktach prasowych Garmond. „Kraków i Świat” do nabycia w punktach prasowych: Empik, Ruch, Garmond, Kolporter oraz w internecie. „Kraków Culture” dostępny jest za darmo w wielu uczęszczanych krakowskich miejscach: punktach info, instytucjach kultury, Pałacu Potockich, bibliotekach czy wybranych kawiarniach, a także online.

Wspierają nas

Miasto Kraków
Projekt i realizacja

Subscribe to our newsletter