Powrót

Zgody 7

Punkt informacji miejskiej InfoKraków stworzono w nowej koncepcji – przestrzeni otwartej m.in. dla młodzieży, rodziców z dziećmi, osób starszych, aktywistów czy osób z niepełnosprawnością ruchową. Zlokalizowano go w Nowej Hucie, w bliskim sąsiedztwie Placu Centralnego.

To miejsce powstało w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców: zasięgniesz tu informacji o wszystkich wydarzeniach kulturalnych odbywających się zarówno w Nowej Hucie, jak i całym mieście, a także weźmiesz udział w warsztatach, prezentacjach i innych aktywnościach przygotowywanych przez szerokie grono świetnych organizatorów.

„Zgody 7 – miejsce spotkań” tworzymy wspólnie z nowohucianami, dlatego z uwagą wsłuchujemy się we wszystkie sugestie mieszkańców, a do współpracy zapraszamy lokalne instytucje kultury.

Wraz ze Stowarzyszeniem Dobrze przygotowaliśmy audiodeskrypcje ścieżek dojścia z przystanków komunikacji miejskiej oraz samego obiektu, co pozwoli na dotarcie i poruszanie się po Zgody 7 dla osób z niepełnosprawnością wzroku.

 

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner