Powrót

Wydawnictwa turystyczne

Doświadczenia w zbieraniu informacji na portal Kids in Kraków zaowocowały stworzeniem wyjątkowej mapy przeznaczonej dla najmłodszych mieszkańców miasta. W 2017 roku rozpoczęliśmy jej coroczną dystrybucję, jednocześnie regularnie aktualizując ją o kolejne propozycje interesujących tras i nowo powstałe miejsca przyjazne rodzinie.

Mapa w barwny sposób prezentuje gotowe szlaki zwiedzania Krakowa, ciekawostki, gry oraz informacje o obiektach oferujących dzieciom naukę i zabawę. Pod egidą Kids in Kraków powstało także specjalne wydawnictwo – przewodnik po mieście dla rodzin, który można bezpłatnie pobrać w Miejskich Punktach Informacji Turystycznej InfoKraków.

Bogato ilustrowana publikacja zawiera opowiadania, rymowanki, łamigłówki – i przede wszystkim spacery. Istnieje możliwość wzięcia udziału w spacerze z mapą i/lub przewodnikiem, podczas którego doświadczeni specjaliści opowiedzą fascynujące historie oraz bezpiecznie przeprowadzą uczestników przez zaplanowaną trasę.

Mapa InfoKraków to wydawany od lat i corocznie aktualizowany plan centrum i najważniejszych turystycznych dzielnic miasta. Najważniejsze atrakcje, zabytkowe kościoły, siedziby muzeów – tak opracowana mapa sama w sobie jest miniprzewodnikiem po Krakowie. Tą wysokonakładową, bezpłatną publikacją dzielimy się chętnie zarówno z turystami, jak i instytucjami czy firmami, które pragną zapewnić ją swoim klientom. Wystarczy dla wszystkich!

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner