Powrót

PLAY KRAKÓW

Chcesz zobaczyć spektakl, który Cię ominął? Albo koncert, nad którym wszyscy rozpływają się w zachwytach? A może kusi Cię festiwalowy film, jakiego nie zobaczysz w żadnej telewizji? Odpowiedzią na te kulturalne potrzeby jest PLAY KRAKÓW – platforma typu VOD („video on demand”) z najciekawszymi wydarzeniami na różne sposoby związanymi z kulturą Krakowa. Szeroki wybór koncertów i spektakli, filmów i rozmów, a także niezwykle atrakcyjne festiwalowe wydarzenia składają się na wyjątkową kolekcję materiałów zarówno archiwalnych, jak tych najbardziej aktualnych i „na topie”.

Platforma PLAY KRAKÓW wystartowała we wrześniu 2020 roku i jest pierwszym miejskim serwisem typu VOD w Polsce. Operatorem platformy stworzonej na zlecenie Miasta Krakowa jest KBF. Można w niej znaleźć spektakle teatralne i operowe, filmy, koncerty, spotkania z ciekawymi postaciami świata literatury czy biznesu, a nawet vademecum wydarzeń hybrydowych. To także miejsce realizacji wielu festiwali, m.in. Sacrum Profanum, Krakowskiego Festiwalu Górskiego, Mastercard OFF CAMERA czy Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia.

PLAY KRAKÓW umożliwia udział w wydarzeniach kulturalnych online bezpłatnie lub poprzez wykupienie dostępu do wybranej pozycji w serwisie.

Serwis otrzymał prestiżowe wyróżnienie Best Stream Awards przyznawane najważniejszym, najlepszym i najpopularniejszym realizacjom, które na co dzień można oglądać/słuchać za pośrednictwem dedykowanych platform wideo/audio lub w mediach społecznościowych.

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner