Powrót

Kids in Kraków

Dzieci niewątpliwie nie lubią się nudzić, a zapewnienie im aktywnego i interesującego zajęcia w czasie wolnym często spędza rodzicom sen z powiek. Z pomocą jednak przybywa portal Kids in Kraków! To nowoczesna, bogata, pełna i wiarygodna baza organizowanych w Krakowie wydarzeń związanych z kulturą, przyrodą czy rekreacją, a przeznaczonych dla młodych odbiorców.

Prężnie działa także profil Kids in Kraków na Facebooku oraz grupa dla rodziców: Z dzieckiem w Krakowie: kulturalnie, kreatywnie, w czasie wolnym. Znajdziecie tam propozycje wspólnych zabaw, artykuły i rekomendacje, a także miejsca przyjazne dla całej rodziny zarówno w waszej najbliższej okolicy, jak i na terenie całego Krakowa. W ramach projektu wydano bezpłatny przewodnik i mapę z propozycjami spacerów naukowo-edukacyjnych dla najmłodszych, a także karty pracy Odkryj Kraków, dzięki którym można poznać tajemnicza zakamarki miast.

Pod marką Kids in Kraków kryją się także coraz bardziej intensywne działania nad bezpośrednim upowszechnianiem kultury – m.in. poprzez dostosowanie do potrzeb rodzin z dziećmi wydarzeń organizowanych przez KBF, w tym propozycje kreatywnych warsztatów, gier terenowych oraz tworzenie mobilnej strefy rodzinnej.

Wspierają nas

Partner
Partner Strategiczny
Mecenas Firma Suempol
Partner