Powrót

Kids in Kraków

Dzieci niewątpliwie nie lubią się nudzić, a zapewnienie im aktywnych i interesujących zajęć często spędza rodzicom sen z powiek. Z pomocą przybywa portal Kids in Kraków! To nowoczesna, bogata, pełna i wiarygodna baza organizowanych w Krakowie wydarzeń związanych z kulturą, przyrodą czy rekreacją przeznaczonych dla młodych odbiorców.

Prężnie działa także profil Kids in Kraków na Facebooku oraz grupa dla rodziców: „Z dzieckiem w Krakowie: kulturalnie, kreatywnie, w czasie wolnym”. Znajdziecie tu propozycje wspólnych zabaw, artykuły tematyczne i rekomendacje miejsc przyjaznych dla całej rodziny zarówno w waszej najbliższej okolicy, jak i na terenie całego Krakowa. W ramach projektu ukazały się bezpłatny przewodnik po mieście i mapa z propozycjami spacerów naukowo-edukacyjnych dla najmłodszych, a także karty pracy Odkryj Kraków, dzięki którym można poznać tajemnice i zakamarki miasta.

Pod marką Kids in Kraków kryją się także coraz bardziej intensywne działania nad bezpośrednim upowszechnianiem kultury – m.in. poprzez dostosowanie wydarzeń organizowanych przez KBF do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym propozycje kreatywnych warsztatów, gier terenowych oraz tworzenie strefy rodzinnej.

Wspierają nas

Miasto Kraków
Agencja Rozwoju Miasta Krakowa
Unia Europejska