Powrót

InfoKraków

Jeśli jesteś turystą odwiedzającym Kraków, udaj się tam w pierwszej kolejności. Dziewięć punktów InfoKraków rozmieszczonych w strategicznych dla turystów miejscach w mieście to oczka w głowie działu, który prowadzi zintegrowany system informacji miejskiej, turystycznej i kulturalnej. Zespół InfoKraków dba o zapewnienie kompleksowych usług zarówno dla przyjezdnych z Polski i zagranicy, jak i dla mieszkańców Krakowa. Dział jest także operatorem Zgody 7 – miejsca spotkań, innowacyjnego punktu informacji miejskiej i turystycznej w Nowej Hucie połączonego z kawiarnią i księgarnią.

Otrzymasz tu informacje po polsku i w językach obcych również w kwestii rezerwacji noclegów, transferów czy wycieczek do Muzeum Auschwitz-Birkenau i Kopalni Soli w Wieliczce. InfoKraków jest przyjazne nie tylko dla turystów krajowych i zagranicznych, ale także dla mieszkańców miasta: seniorów, studentów, rodzin z dziećmi oraz osób z niepełnosprawnościami. Wszystkie punkty są dostosowane do potrzeb odwiedzających z niepełnosprawnością ruchową.

W punktach InfoKraków ulokowanych w kluczowych miejscach miasta zakupisz bilety na wydarzenia kulturalne, wydawnictwa – w tym przewodniki, mapy czy kartki pocztowe – oraz gadżety promujące gród Kraka, takie jak t-shirty, kubki, parasole i inne.

 
 

Wspierają nas

Partner
Partner dla Krakowa
Partner dla Krakowa
Partner Strategiczny
Mecenas KBF